Вучиніч приніс перемогу "Ромі"

Спорт 24 жовтня, 2007, 11:21 260
У матчі 3-го туру Ліги чемпіонів "Рома" переграла лісабонський "Спортинг" з рахунком 2:1 і тепер посідає друге місце в групі F.

Італійська "Рома" не без труднощів справилася з португальським "Спортингом" на власному полі в матчі Ліги чемпіонів, що відбувся у вівторок – 2:1.

"Спортинг" помітно програвав господарям боротьбу у повітрі і на 15-й хвилині поплатився за це. Римляни подали кутовий зліва, і центральний захисник Жуан, якого ніхто не тримав на ближній штанзі, вистрибнув і головою послав м'яч у сітку повз голкіпера Тьягу.

Тренер "Спортинга" Паулу Бенту як прихильник атакуючого футболу не побоявся включити до складу двох нападаючих. І трьома хвилинами опісля його ставка зіграла. Абел отримав м'яч на правом фланзі і від самої лицьової лінії виконав навіс, а Лієдсон просочився між центральними захисниками і головою сильно пробив в дальній кут – 1:1.

Через три хвилини після перерви "Ромі" представився відмінний шанс знову вийти вперед. Вучиніч, який за десять хвилин до кінця першого тайму замінив Тотті, продерся крізь двох захисників на розі воротарської і тут же був збитий.

Мансіні з "позначки" мітив в нижній кут, проте Тьягу вгадав напрям удару і відбив м'яч. Варто відзначити, що Тьягу потрапив в "основу" лише тому, що перший номер "Спортинга" Володимир Стойкович був покараний за пізнє повернення зі збірної.

Потім Мансіні не використав ще один вигідний момент для взяття воріт. Римські уболівальники не могли бути задоволені такою грою своєї команди, але на 60-й хвилині ситуація трохи не стала ще гіршою. Марат Ізмайлов завдав хльосткого удару метрів з 19, і лише відчайдушний кидок Доні врятував "Рому" від неприємностей.

Спаллетті
Головний тренер "Роми" Лучано Спаллетті радіє голу вучиніча, який приніс перемогу римлянам.
А за 20 хвилин до кінця матчу "Олімпіко" вибухнув овацією. Вучиніч отримав м'яч на лівому краю, обвів одного захисника, проскочив повз другого і з гострого кута послав м'яч під перекладину - 2:1.

Тепер римляни посідають в групі F друге місце, на три бали відстаючи від "Манчестер Юнайтед". На третьому місці "Спортинг" – 3 очки, і на останньому, з "баранкою", київське "Динамо"…

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / К.К.