Як футболіст "Дніпра" обматюкав суддю у матчі з "Динамо" (відео)

Максим Калініченко обматюкав лайнсмена© DynamoMania.com
Спорт 22 квітня, 2010, 14:02 4797 16
Продовжують вирувати пристрасті навколо матчу 26-го туру Премєр-ліги "Динамо" - "Дніпро".

Продовжують вирувати пристрасті навколо матчу 26-го туру Премєр-ліги "Динамо" - "Дніпро", який завершився перемогою киян з рахунком 2:1.

У середу ФК "Дніпро" відправив до Експертної комісії ФФУ відеоматеріал з помилками суддів на користь київської команди, які мали прямий вплив на хід і результат гри.

Натомість арбітр матчу Олег Зубарєв вважає, що він прийняв абсолютно правильне рішення, вилучивши гравця "Дніпра" Віталія Мандзюка на 26-й хвилині матчу.

Саме на 26-й хвилині трапився епізод, який у середу було розглянуто на засіданні комітету арбітрів ФФУ. Півзахисник "Дніпра" Максим Калініченко, спілкуючись з лайнсменом, використовував нецензурні слова. І це могли почути мільйони телеглядачів, що дивились за грою з екранів телевізорів.

ЗАУВАЖИМО! Відеоматеріал спілкування Максима Калініченка з лайнсменом містить нецензурні слова.

"Дніпро" озвучив претензії по матчу з "Динамо"

Арбітр матчу "Динамо" - "Дніпро": я прийняв вірне рішення

Срна: те, що творилося у матчі "Динамо" - "Дніпро", це страшно

Футболіст "Дніпра": коли адміністратор "Динамо" кричить: "став пенальті" - це смішно

Коломойський: судді подарували "Динамо" мінімум 10 очок

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 16
  • Иван Иван 26 квітня, 15:39 Згоден 0 Не згоден 0 Бен, по мнению журнала фокус, бюджеты Динамо и Днепра одинаковые и составляют 60млн$, что в 2 раза больше Металлиста и на 20млн меньше шахты. А что Суркис вложил? Динамо - достаточно прибыльная команда: есть высокие продажи атрибутики, спонсорские вливания. Шеву продал - построил базу, Лужного и Каладзе продал - выплатил зарплату. О том, что Днепр вообще играет без прибыли фактически я лучше промолчу. По крайней мере на трансферном рынке. А Суркис пока что максимум грозит всем, что Стадион построит... відповісти цитувати Дякуємоспам