Як "Рубін" ледь "Барселону" не обіграв (відео)

Крістіан Нобоа відкрив рахунок у матчі© uefa.com
Спорт 30 вересня, 2010, 11:25 1625
Найкраща команда світу "Барселона" уже третій матч поспіль не може здолати команду з Татарстану.

Схоже, "Барселона" таки знайшла найлютішого ворога у Європі. І ним став не мадридський "Реал", з яким каталонці не мають проблем останнім часом, а дворазовий чемпіон Росії казанський "Рубін".

Другий рік поспіль іспанська та російська команди потрапляють в одну групу у Лізі чемпіонів і "Барса" уже третій матч не може здолати команду з Татарстану.

У попередньому сезоні підопічні Гвардьоли сенсаційно поступились "Рубіну" удома (1:2) і зіграли в нульову нічию у Казані.

29 вересня "Рубін" приймав "Барселону" у Казані. Господарі відкрили рахунок на 30-й хвилині з пенальті (Крістіан Нобоа), а гості відігрались через 30 хвилин, теж реалізувавши пенальті (Давід Вілья).

Звісно, "Барса" володіла перевагою і створила більше моментів біля воріт суперника. Однак каталонці з 17-ти ударів лише тричі влучили у площину воріт. "Рубін" наніс 8 ударів, два з яких відбив Віктор Вальдес.

Могла "Барса" поїхати з Казані ні з чим. Одна з контратак "Рубіна" завершилась ударом Обафемі Мартенса у стійку воріт.

Додамо, що після двох турів несподіваним лідером групи D є "Копенгаген". Данці виграли у "Рубіна" (1:0 - удома) і "Панатінаїкоса" (2:0 - виїзд). У "Барселони" - чотири очки, у "Рубіна" - одне. Жодного очка не має "Панатінаїкос", який наступні матчі проведе з "Рубіном". "Барса" екзаменуватиме данців.

Як "Шахтар" розгромив "Брагу" у Лізі чемпіонів (відео)