Якушенко та Шевченко – восьмі на змаганнях Кубка світу

Спорт 1 грудня, 2008, 14:18 255
Минулими вихідними стартував ще один зимній Кубок світу – із санного спорту. На черзі – біатлоністи.

Минулими вихідними завершився перший етап Кубка світу з санного спорту, що проходив в австрійському Інсбруку. Лілія Лудан вперше після травми ноги вийшла на трасу і посіла 16-е місце, а молода Марія Галайджан стала 22-ю. Кращий результат серед українок показала Наталія Якушенко, в активі якої 8-е місце.

Домінували ж в Австрії, як і очікувалося, німецькі спортсменки. Перемогу здобула Татьяна Хюфнер

Вже 6 грудня на нашу команду чекає 2-й етап Кубка світу, що проходитиме у Латвії.

Другий старт у новому сезоні позаду і в лижниці Валентини Шевченко. У фінському містечку Куусамо українка у гонці на 10 км вільним стилем посіла 8-е місце. Перемогла господарка змагань Айно-Кайса Саарінен. У чоловіків дистанцію 15 км вільним стилем швидше за всіх проїхав норвежець Мартін Йонсруд Сундбі

3 грудня у шведському Остерсунді стартує новий біатлонний сезон. В цей день відбудеться індивідуальна гонка на 20 км серед чоловіків, а наступного дня на трасу 15 км вийдуть жінки. Перед стартом сезону наші біатлоністи проводили збір у Фінляндії.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / ТСН.ua / К.К.