Янкович перемогла в Бірмінгемі

Переможниця турніру в Бірмінгемі - Єлена Янкович (Фото - AP)
Спорт 18 червня, 2007, 12:34 620
Перемігши росіянку Шарапову, сербська тенісистка виграла вже четвертий турнір в нинішньому сезоні.

Сербка Єлена Янкович виграла турнір DFS Classic, який проходив на трав'яних кортах Бірмінгема. У фіналі вона переграла росіянку Марію Шарапову в трьох сетах з рахунком 4:6, 6:3, 7:5.

Цей турнір на два дні був практично зупинений через сильний дощ, і у результаті тенісисткам в 16 і 17 червня довелося грати по два матчі в день. В неділю Шарапова і Янкович виграли, відповідно, у француженки Маріон Бартолі і італійки Мари Сантанджело.

У фінальному матчі росіянка упевненіше діяла в першому сеті, але потім сербка перехопила ініціативу і зуміла реалізувати свою невелику перевагу. Шарапова вперше зазнала поразки від Янковіч, оскільки три попередні зустрічі між ними завершилися перемогою російської тенісистки.

Варто відзначити, що Янкович виграла вже четвертий титул в нинішньому сезоні – раніше вона перемогла на турнірах в Окленді (хард), Чарльстоні (грунт) і Римі (грунт).

На цьому ж турнірі українка Олена Бондаренко дійшла до чвертьфіналу, у якому поступилася майбутній чемпіонці турніру, Єлені Янкович – 4:6, 3:6.