Янукович-молодший тріумфував на чемпіонаті України з трофі-рейду

Віктор Янукович-молодший© sprotiv.org
Спорт 26 вересня, 2011, 16:16 2390 2
Віктор Янукович-молодший став переможцем чемпіонату України, посівши друге місце на Gorgan Trophy '11.

Віктор Янукович-молодший переміг на чемпіонаті України з трофі-рейду. Він посів друге місце на міжнародних змаганнях Gorgan Trophy '11, які пройходили з 21 по 25 вересня у Прикарпатті.

Оскільки син президента показав найкращий результат серед вітчизняних автогонщиків, то він став чемпіоном України. Про це повідомила комісар журі Gorgan Trophy '11 Світлана Калниш.

Для участі в змаганнях народний депутат узяв відпустку на тиждень - каже, що поєднує приємне з корисним: пропагує здоровий спосіб життя.

"Треба сміливо виходити на старт, летіти вперед з волею до перемоги, йти до мети. Запорука успіху завжди в цьому, і в спорті, і в бізнесі, і в політиці" - розповів Янукович-молодший.

Трофі-рейд - це змагання з подолання бездоріжжя на позашляховиках і квадроциклах. Організатори відзначають контрольні точки у важкодоступних місцях. А учасникам треба знайти якомога більше таких точок і сфотографуватися поряд.

Відзначимо, що екіпажі учасників штурмували контрольні пункти три доби. У гонці взяли участь 117 учасників з України, Росії, Білорусі, країн Прибалтики.

У Карпатах триває найскладніший етап трофі-рейду "Горгани 2011"

Укрaїнa 23 вересня, 2011, 20:45

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / sprotiv.org / В.Л.