Японська "Гамба Осака" знову здолала австралійців

Спорт 15 грудня, 2008, 10:55 290
Після перемоги клубу "Гамба Осака" над командою "Аделаїда Юнайтед" визначилися усі півфіналісти клубного чемпіонату світу.

На клубному футбольному чемпіонаті світу, який проходить в Японії, визначився останній півфіналіст. Ним стала японська команда "Гамба Осака".

Чвертьфінальний поєдинок між японцями та австалійським клубом "Аделаїда Юнайтед" повторив фінал азіатської Ліги чемпіонів, в якому "Гамба" за сумою двох ігор тріумфувала 5:0.

Цього разу японська команда переграла "Аделаїду" з рахунком 1:0. Єдиний м’яч в активі Ясухіто Ендо, який відзначився на 23-й хвилині матчу.

У півфіналі клубного чемпіонату світу "Гамба" 18 грудня гратиме проти володаря Кубка європейських чемпіонів англійського "Манчестер Юнайтед". Днем раніше мексиканська "Пачука" побореться за вихід у фінал із володарем Кубку Лібертадорес еквадорським ЛДУ.