Японські самураї перемогли Аргентину (відео)

Мессі і ко програли японцям© AFP
Спорт 8 жовтня, 2010, 19:37 1513
Японські футболісти здолали збірну Аргентини з рахунком 1:0 завдяки м'ячу Шіндзі Окадзакі.

Збірна Японії з футболу здобула перемогу у товариському матчі з дворазовими чемпіонами світу аргентинцями. Гра на батьківщині самураїв завершилась з рахунком 1:0.

Результат матчу зумовив гол японців на 19-й хвилині. Після потужного удару Макото Хасебе голкіпер аргентинців Серхіо Ромеро відбив м'яч перед собою і Шіндзі Окадзакі відправив сферу у сітку.

У аргентинців свої моменти не реалізували Лео Мессі і Карлос Тевес. Японці ж могли забивати другий мяч наприкінці кожного з таймів, але свої моменти не реалізували Ушіда і Маеда.

Для аргентинського керманича Серхіо Ромеро це перша поразка зі збірною.