Японський мотоцикліст розбився на престижній гонці Спорт 5 вересня, 17:45
19-річний японський гонщик Шойя Томізава розбився під час гонки "Гран-Прі Сан-Марино". Попри трагедію гонку продовжили.

Японський гонщик мотоциклетної гоночної серії МОТО 2 Шойя Томізава загинув 5 вересня в результаті аварії на гонці "Гран-Прі Сан-Марино" в Італії.

19-річний гонщик Sutter впав з мотоцикла на повному ходу, після чого в нього врізалися мотоцикли Алекса де Анджеліс і Скотта Реддінга.

Гонка продовжилася незважаючи на те, що багато зажадали її зупинити, і завершилася перемогою іспанця Тоні Еліаса.

Moto2 - це колишня категорія 250сс, яка йде одразу за Moto GP. "Гран-Прі Сан-Марино" в основному класі Moto GP виграв іспанець Дані Педроса, проте нагородження пройшло без традиційного шампанського.

"Коли трапляються такі речі, нічого більше не має значення, - прокоментував новину чемпіон світу в класі MotoGP Валентино Россі. - Він був відмінним хлопцем. Жахлива подія

Після успішного минулого сезону в категорії 250сс, Томідзава перейшов до новоствореного чемпіонат Moto2, де став переможцем першого ж етапу сезону - "Гран-прі Катару". У 10 гонках сезону-2010 Томідзава ще двічі був у трійці і двічі вигравав поул-позішн, займаючи в чемпіонаті 7-е місце.

Нагадаємо, 15 серпня під час перегонів позашляховиків у Південній Каліфорнії одна з машин врізалася у натовп глядачів. Щонайменше вісім людей загинули, 12 отримали поранення.

Під час авіашоу в Аргентині у літака відвалилося крило (відео)

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / Газета.Ru / Eurosport / Д.Є.
Спорт 5 вересня, 2010, 17:45 2987