Єгипет переміг Італію на Кубку конфередацій з футболу

Єгиптяни святкують перемогу© AFP
Спорт 19 червня, 2009, 11:11 903
Єгипет переміг італійців, а Бразилія розгромила США - такий підсумок другого ігрового дня Кубка конфедерацій у групі В.

У другому турі групового етапу Кубка Конфедерації збірна Італії зазнала поразки від Єгипту з рахунком 0:1.

Апріорі матч з Єгиптом не міг вийти простим для дружини Марчелло Ліппі. У першому турі діючі чемпіони Африки дали справжній бій збірній Бразилії, поступившись 3:4. Причому, переможний м'яч в тому матчі новобранець "Реала" Кака забив з пенальті вже в компенсований час.

Тим не менш, Ліппі не посоромився відійти від звичної для італійців тактики, випустивши на поле трьох форвардів з перших хвилин. Щоправда, за весь перший тайм фаворити створили лише один гольовий момент – герой матчу зі США Джузеппе Россі потужно пробив з-за меж штрафного майданчика. Однак, як у цьому моменті, так і в ряді інших епізодів біля єгипетських воріт блискуче зіграв голкіпер "фараонів" Ель Хадар.

Єдиний м'яч був забитий на 40-й хвилині матчу, коли Мохамед Хомос, гравець єгипетського футбольного клубу "Ісмаілі", вигравши верхову боротьбу у захисників збірної Італії, пробив Буффона.

Штурм єгипетських воріт у другому таймі бажаного результату "Скуадрі Адзуррі" так і не приніс.

В іншому матчі групи В збірна Бразилії без особливих проблем переграла команду США - 3:0, що дозволило південноамериканцям достроково забезпечити собі путівку в півфінал.

Головним претендентом на друге місце в цій групі є збірна Єгипту, яка в останньому турі зіграє з американцями. Та й уявити той факт, що бразильці здадуться на милість Італії, з огляду на взаємини двох збірних, вкрай важко.

А ось в групі А достроково вийшла у півфінал збірна Іспанії. За другу путівку боротьбу ведуть ПАР та Ірак. У заключному турі ПАР буде проекзаменована іспанцями. А Ірак гратиме з найслабшою командою на турнірі – збірною Нової Зеландії. У випадку перемоги азіатів і поразки майбутніх господарів Мундіалю далі пройдуть перші.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Goal.com / А.Р.