Євро-2010. Збірна України програла Азербайджану по пенальті

Збірна України з футзалу© turnir.com.ua
Спорт 26 січня, 2010, 11:26 1414
У чвертьфіналі команда Геннадія Лисенчука у серії післяматчевих пенальті поступилася збірній Азербайджану.

Збірна України з футзалу завершила свої виступи на чемпіонаті Європи. У чвертьфіналі команда Геннадія Лисенчука у серії післяматчевих пенальті поступилася збірній Азербайджану. Основний час гри завершився внічию - 3:3. А в серії пенальті успішнішими були кавказці - 4:2.

Рахунок вже на першій хвилині відкрили українці. Михайло Романов несподівано пробив після відскоку м'яча від суперника. Втім, після забитого м'яча українців немов підмінили. Бразильський квартет суперника притиснув "синьо-жовтих", завдав чимало ударів по воротах і зрівняв рахунок у матчі.

Пропустивши гол, підопічні Геннадія Лисенчука нарешті намацали свою гру, перейшли центр поля і почали турбувати воротаря суперника. І знову забили. Після пострілу Легчанова воротар Азербайджану відбив м'яч перед собою, а Сергій Чепорнюк виявився найспритнішим на добиванні.

Втім, суперник українців не засиджувався в обороні, небезпечно контратакував і зрівняв рахунок ще в першому таймі. Тьяго метрів з 7-ми наніс несподіваний для Лисенка удар – 2:2.

На початку другого тайму збірній Азербайджану вдалося забити третій гол. Ефектну комбінацію завершив результативним ударом Біро Жаде. Наші гравці відразу перехопили ініціативу і кинулися зрівнювати рахунок. Втім, суперник створював нам проблеми на контратаках. Особливо габаритний бразилець Сержан, який частенько пробивав по воротах. Зате безпомилково у другому таймі грав наш воротар Владислав Лисенко.

Українці також небезпечно атакували і таки свого домоглися. Удар Чепорнюка відбив голкіпер, а на добиванні вчасно опинився Кондратюк - 3:3.

А на останній хвилині матчу "синьо-жовті" отримали шанс здобути перемогу у матчі. Однак Валерій Легчанов не реалізував пенальті, пробивши над воротами.

Після цього прозвучала фінальна сирена і на футболістів чекала серія пенальті.

Бразильці Азербайджану з точки били влучно, а за Україну не забили Максим Павленко і Сергій Чепорнюк. А це означало, що ми їдемо додому, їдемо, програвши сенсації турніру збірній Азербайджану.

Футзал. Євро-2010

Чвертьфінал

Україна - Азербайджан - 3:3 (2:2) по пен (2:4)

Україна: Лисенко, Павленко, Чепорнюк, Легчанов, Овсянніков, Кондратюк, Романов, Рогачев, Іванов, Замятін, Сильченко

Азербайджан: Тверянкін, Сержан, Феліпе, Фарзалієв, Біро Жаде, Чуйков, Алвес, Фараджзаде, Тьяго, Мамедкерімов, Борисов

Голи: Романов, 1, Чепорнюк, 11, Кондратюк, 34 - Фарзалієв, 3, Тьяго, 18, Біро Жаде, 22

Серія післяматчевих пенальті: Замятін - 1:0, Сержан - 1:1, Романов - 2:1, Тьяго -2:2, Павленко - воротар, Біро Жаде - 2:3, Чепорнюк - воротар, Фарзалієв - 2:4

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами turnir.com.ua / А.Р.