Євро-2011. Україна здобула важливу виїзну перемогу

Молодіжна збірна України© ФФУ
Спорт 14 листопада, 2009, 01:15 3019 2
Підопічні Павла Яковенка з рахунком 2:0 перемогли збірну Бельгії. Дублем відзначився Іван Голодюк.

Молодіжна збірна України здобула виїздну перемогу над Бельгією у груповому етапі відбіркового турніру на Чемпіонат Європи-2011.

Підопічні Павла Яковенка відкрили рахунок на 36-й хвилині. Морозюк навісив з кутового і Голодюк у падінні проштовхнув м'яч у сітку.

На 72-й хвилині чудовий момент для взяття воріт втратив Білий. Захисник послизнувся і м'яч потрапив до нашого гравця, але він замість удару, Максим почав підбирати ногу, і втратив м'яч.

І буквально відразу українці забили другий м'яч. Пашаєв пройшов флангом, і навісив у карний майданчик, де Голодюк чітко замкнув навіс головою.

Отже, завдяки двом голам Голодюка, Україна здобула дуже важливу перемогу в Сент-Труйдені і очолила восьму групу відбору на ЧЄ-2011.