Євро-2012, Азербайджан шокував футбольну Європу (відео)

Азербайджан - Туреччина - 1:0© azerisport.com
Спорт 13 жовтня, 2010, 10:25 3126 3
Збірна Азербайджану перемогла бронзових призерів ЧС-2002 збірну Туреччини під керівництвом Гууса Хіддінка.

Суперсенсація четвертого туру кваліфікаційного турніру Євро-2012 прогриміла у Баку, де місцева збірна Азербайджану перемогла бронзових призерів ЧС-2002 збірну Туреччини під керівництвом Гууса Хіддінка.

Автором єдиного голу у матчі став капітан кавказців Рашад Садигов, який виступає за... турецький "Ескішехірспор".

Перші десять хвилин пройшли на тлі ігрової переваги господарів. Підопічні німця Берті Фогтса не боялися йти вперед, запропонувавши туркам відкритий футбол. Як результат, на 9-й хвилині чудовий шанс для взяття воріт втратив Джавадов. Вийшовши сам на сам із воротарем, форвард "Баку" пробив повз володіння Волкана Демірела.

Ближче до середини тайму гості поступово стали перебирати ініціативу до свої рук. Нагодами відкрити рахунок не скористалися спершу Гекхан Генюл, а згодом Хаміт Алтинтоп, котрі програли очні дуелі голкіперу "Хазара" Камрану Архаєву.

І все ж кінцівка тайму залишилася за Азербайджаном. На 38-й хвилині Махір Шукюров з кутової позначки відпасував до штрафного майданчика, де вчасно опинився Рашад Садигов, який хльостким ударом і пробив Демірела - 1:0.

На початку другого тайму ветеран турків Ніхат Кахведжі двічі перевірив пильність Архаєва, але обидва рази не поцілив у площину воріт. А на 54-й хвилині Азербайджан втратив чудову нагоду збільшити перевагу - Чертоганов і Гулієв, перебуваючи у карному майданчику, через непорозуміння завадили один одному пробити, і м'яч, зачепивши Демірела, залишив межі поля.

Ближче до кінця матчу гра перемістилася на половину поля господарів. У свою чергу швидкі азербайджанські форварди отримали простір, раз по раз тікаючи від захисників гостей. Команду Гууса Хіддінка ледь не засмутили Руслан Абушев та Вугар Надіров. Перший схибив, добиваючи м'яч у порожні ворота, а другий погрішив неточністю, опинившись віч-на-віч із Демірелем.

У підсумку всі спроби гостей відігратися так ні до чого й не призвели. Впевнено зігравши в обороні, азербайджанці здобули історичну перемогу, набравши свої перші очки в групі А після розгромних поразок в Австрії та Німеччині.

Після матчу Гуус Хіддінк сказав наступне: "Зараз ми переживаємо непрості часи. Поразка від Азербайджану це зайвий раз довела. Футболісти виглядали на полі розгубленими, багато хто не знав, що їм робити. У моїй кар'єрі таке трапилось вперше. Раніше не доводилося програвати два матчі поспіль на чолі національної команди".

За підсумками чотирьох турів групу А впевнено очолює Німеччина (12 очок), другими йдуть австрійці (7 очок у 3-х матчах) і лише третіми - турки (6 очок в 4-х матчах).

Євро-2012. Відбірний турнір

Група А

АЗЕРБАЙДЖАН - ТУРЕЧЧИНА - 1:0

1:0 Рашад Садигов, 38

Росія вийшла в лідери відбору на Євро-2012 (відео)

"Динамо" розгромило найкращу команду Київщини

Всі результати 4-го туру відбору на Євро-2012

Збірна України вийшла на чемпіонат Європи 2011 року

Євро-2012. Матч Італія - Сербія перенесено через безлад на трибунах (відео)

Євро-2012. Турнірні таблиці

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / А.Р.
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
  • Обурений вболівальник Обурений вболівальник 13 жовтня, 11:38 Згоден 1 Не згоден 0 Підопічні німця Берті Фогтса...- подивіться, головним тренером є іноземець і команда показує результат. Я вже давно казав: досить міняти шило на мило, треба запросити досвідченого тренера з Європи і результат буде. Ви подивіться як заграли Бульбаши (сябри), у них теж німець. А в нас завжди був якийсь дінамовець у керма, тому і ходять по полю яя чухають і по горобцям б"ють. відповісти цитувати Дякуємоспам спокійний глядач спокійний глядач 29 жовтня, 19:41 Згоден 0 Не згоден 0 Турків також іноземець тренує... цитувати Дякуємоспам