Євро-2012. Матч Італія - Сербія перенесено через безлад на трибунах (відео) Спорт 12 жовтня, 23:26
Сербські вболівальники влаштували безлад на трибунах стадіону "Луїджи Ферраріс" у Генуї, чим спричинили перенесення матчу.

Матч відбірного турніру Євро-2012 між збірними Італії і Сербії перервано і перенесено на наступний день. Таке рішення було спричинено безладом на трибунах стадіону "Луїджи Ферраріс" в Генуї.

Вболівальники збірної Сербії ще до початку гри почали влаштовувати безлад в Генуї. Вони кидали різні предмети в поліцейських і співробітників служби безпеки. Крім того, вони атакували автобус своєї збірної, запустивши в його сторону камені і фаєри. Зокрема, травму отримав воротар Володимир Стойкович - тому він навіть не перебував на лаві запасних.

На стадіоні сербські вболівальники прорвалися до сітки, яка захищає трибуну за воротами від поля, і порізали її. Потім на газон полетіли петарди, і на поле вийшли карабінери. Серби також кидали предмети в італійський сектор і підпалили прапори. Суддя забрав обидві команди у роздягальні.

Потім команди вийшли на поле і знову провели розминку. Гравці збірної Сербії підійшли до гостьової трибуни і попросили вболівальників заспокоїтися. Через півгодини заворушення були усунені. Матч почався з півгодинним запізненням.

Однак не пройшло й семи хвилин, як гра знову була перервана після того, як на поле полетіла петарда.

Через деякий час було прийнято рішення, що цього вечора матч не дограють. УЄФА проведе спеціальне засідання, на якому ухвалить рішення, чи зарахувати сербам технічну поразку або дати командам дограти матч.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Спорт Сегодня / А.Р.
Спорт 12 жовтня, 2010, 23:26 3296 2