Євро-2012. Португалія зазнала фіаско в Норвегії

Норвегія - Португалія - 1:0© Getty Images/Fotobank
Спорт 8 вересня, 2010, 10:49 1475 1
Збірна Португалії поступилась Норвегії у другому турі відбірного турніру на Євро-2012.

Збірна Португалії зазнала другої поспіль невдачі у відбірному турнірі Євро-2012. Після нічиєї з Кіпром (4:4), португальці поступились на виїзді Норвегії з рахунком 0:1.

Витримавши стартовим натиск господарів, піренейці перехопили ініціативу та створили декілька небезпечних моментів біля володінь Йона Кнудсена, але ударам Рауля Мейрелеша та Тьягу не вистачило влучності.

Долю двобою вирішив гол Еріка Гусеклеппа на 21-й хвилині. Форвард "Бранна" переправив м'яч у сітку, коли той відлетів до нього після боротьби Джона Карью та Едуарду. "Вікінги" спробували дотиснути суперника. Однак у контратаках Мануел Фернандеш та Рікарду Куарежма ледве не зрівняли рахунок.

Після перерви піренейці притисли збірну Норвегію до воріт, але захисники господарів діяли дуже уважно, дозволяючи гостям загрожувати воротам Кнудсена лише з дальньої відстані. Найреальніший шанс врятувати команду від поразки за п'ять хвилин до завершення втратив Угу Алмейда. Нападник німецького "Вердера" виграв повітряну дуель у опікунів, але пробив головою вище поперечини.

Норвегія вперше перемогла португальців - раніше скандинави двічі зіграли внічию і шість разів програли.

У наступному турі, який відбудеться 8 жовтня, Норвегія відправиться в гості до Кіпру, а Португалія вдома прийматиме Данію.