Євро-2012. Сербії зараховано технічну поразку в матчі з Італією

УЄФА покарала Сербію© uefa.com
Спорт 29 жовтня, 2010, 17:46 1358
Сербії зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а Італія отримала умовне покарання. Крім того, сербська та італійська федерації фінансово покарані.

Дисциплінарний комітет УЄФА виніс рішення у справі по матчу відбірного турніру Євро-2012 Італія - Сербія, який зірвали сербські уболівальники. Сербії було зараховано технічну поразку з рахунком 0:3.

Крім того, серби проведуть наступний матч при порожніх трибунах, а ще на один матч отримали умовне покарання.

Також італійська і сербська футбольні федерації були покарані фінансово - італійську федерацію оштрафовано на 100 тисяч євро, а сербську - на 120 тисяч.

Зазначимо, що в УЄФА заявили, що цей вердикт поки не є офіційним, але італійська Футбольна Асоціація вже поспішила оприлюднити вирок.

Не залишилась без покарання і збірна Італії. Апеннінців покарали умовно: у разі повторення заворушень, італійцям теж загрожує матч при порожніх трибунах.

Нагадаємо, що матч Італія - Сербія в Генуї була перерваний на 7-й хвилині через заворушення на трибуні фанатів гостей. Хулігани закидали поле фаєрами, після чого арбітр прийняв рішення зупинити гру і відвів команди до роздягалень.

Євро-2012. Матч Італія - Сербія припинено через безлад на трибунах (фото, відео)