Євро-2012. Вірменія творить сенсацію (відео)

Вірменія - Словаччина - 3:1© uefa.com
Спорт 8 жовтня, 2010, 20:34 2012 1
Вірменія сенсаційно перемогла Словаччину у матчі відбірного турніру Євро-2012.

Збірна Вірменії перемогла лідера групи B збірну Словаччини у третьому турі відбірного турніру на Євро-2012. Гра на Республіканському стадіоні у Єревані завершилась з рахунком 3:1.

Господарі відкрили рахунок на 23-й хвилині. Відзначився Юра Мовсісян. Через 14 хвилин Владімір Вайсс відновив рівновагу.

У другому таймі голи у ворота гостей забивали Геворг Газарян і півзахисник "Шахтаря" Генріх Мхітарян.

Вірменія набрала чотири очки і обійшла Росію в турнірній таблиці, а Словаччина залишилась на другій сходинці.