Єврокубкова стабільність. "Шахтар" розгромив бельгійських "буйволів" у Лізі Європи

Український клуб без проблем впорався з "Гентом" у Львові.

У Львові відбувся поєдинок між "Шахтарем" і "Гентом" у третьому турі групової стадії Ліги Європи.

"Гірники" обіграли "буйволів" із рахунком 5:0.

ШАХТАР – ГЕНТ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол український клуб забив вже на 12-й хвилині, після провалу воротаря суперника Віктор Коваленко з дальньої дистанції вразив порожні ворота.

Другий м'яч відправив у сітку воріт суперника Факундо Феррейра на 30-й хвилині після відмінного пасу з глибини від Марлоса.

Бернард на 46-й хвилині зробив рахунок 3:0, забивши у порожні ворота після пасу з правого флангу від Дентіньо. Аналогічний гол забив і Тайсон на 75-й хвилині, добивши суперника за півхвилини після появи на полі.

Крапку в матчі поставив вихованець "Шахтаря" Максим Малишев, розстрілявши ворота суперника на 85-й хвилині.

Завдяки цій вікторії "Шахтар" набрав 9 очок і залишився на першому місці у групі Н. "Гент" йде другим з 4 очками в активі.