Єврокубок. "Будівельник" зазнав фіаско у Чорногорії

Беррокаль дає установки гравцям під час тайм-ауту© bcbudivelnik.com
Спорт 8 грудня, 2010, 10:27 1053
У четвертому турі групового етапу кияни на виїзді поступились чорногорській "Будучності" - 54:69.

Київський "Будівельник" зазнав першої поразки у Єврокубку. У четвертому турі групового етапу кияни на виїзді поступились чорногорській "Будучності" - 54:69.

Господарі пішли у відрив з перших хвилин матчу і першу чверть виграли з різницею у 10 очок. Більше того, на велику перерву команди пішли з різницею +16 на користь чорногорців. У киян нічого не виходило у атаці, а у захист українці діяли бездарно.

Для "Будівельника" було важливо не програти з різницею більш, ніж у 14 очок. Але й з цим кияни не впорались. Третю чверть українці також програли. І лише у заключній 10-хвилинці перевершили суперника, однак цього виявилось замало, щоб зробити хоча б -14.

Бездарно відіграли гру наші захисники, набравши на чотитьох аж три (!!!) очки.

Відтак, "Будучность" матиме перевагу перед "Будівельником", якщо у команд на фініші буде однакова кількість очок. А киянам, щоб не залежати від результатів суперників в останньому турі, треба без варіантів обігравати удома іспанську "Гран Канарію".