Європейські спортивні ігри

(kmu.gov.ua)
Спорт 22 липня, 2007, 18:40 909
В столиці України Києві проходять Перші Європейські спортивні ігри. Наразі в змаганнях лідирують українці.

В Києві тривають змагання за програмою Перших Європейських спортивних ігор. Про це передає кореспондент "Главреда".

Першим переможцем на паркеті столичного Палацу спорту, де проходить турнір спортивних пар, в стандартній програмі став київський дует Дмитро Влох-Ольга Урумова. Сьогодні визначаться переможці в латиноамериканській програмі.

У змаганнях з боротьби на поясах "Алтиш", котрі проходять на території НК "Експоцентр України", також переміг представник України Валентин Литвинчук.

В турнірі з черліденгу (змагання танцювальних колективів підтримки спортивних команд) після суми двох вправ теж лідирує збірна України. На другому місці команда Фінляндії, на третьому - Словенії.

Всього на Перших Європейських спортивних іграх у Києві буде розіграно 92 комплекти нагород. Українські спортсмени, які стануть переможцями, отримають премії: 2,5 тисячі доларів за "золоті" медалі , 2 тисяч - за серебро, 1,5 тисяч - за бронзу.

В програмі ігор представлені неолімпійські види спорту.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Главред / Р.К.