Юнаки "Динамо" вийшли у плей-оф Ліги УЄФА, достроково вигравши групу

"Біло-сині" виграли четвертий матч у турнірі.

Київське "Динамо" U-19 вже точно забезпечило собі місце в 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА.

У матчі 5-го туру кияни обіграли на виїзді "Наполі" з рахунком 2:0 і набрали 13 очок, що недосяжно вже для "Бенфіки", яка йде на другому місці у групі В.

Денис Янаков на 20-й хвилині відкрив рахунок красивим дальнім пострілом. А Богдан Лєднєв подвоїв перевагу "біло-синіх" на 58-й хвилині.

На 50-й хвилині Антоніо Негро не забив пенальті. Динамівці могли і збільшити рахунок, але забракло влучності.

6 грудня кияни завершать груповий етап домашньою грою з "Бешикташем"

СТИКОВІ МАТЧІ ("Динамо" не грає)

Жеребкування – 12 грудня

Матчі – 7-8 лютого

Вісім переможців Шляху чемпіонів країн зіграють вдома проти вісімки зі Шляху Ліги чемпіонів, що посіли другі місця в групах. Ці матчі складатимуться з однієї гри.

ПЛЕЙ-ОФ ("Динамо" грає тут)

Жеребкування - 13 лютого

1/8 фіналу: 21/22 лютого

1/4 фіналу: 7/8 березня

Півфінали: 21 квітня, Ньон

Фінал: 24 квітня, Ньон

В 1/8-й та 1/4-й фіналу суперники битимуться один з одним по одному разу, перш ніж півфіналісти з'їдуться на фінальний турнір, який за традицією відбудеться на стадіоні "Коловре" в Ньоні. Матч за третє місце не передбачено.