Юніори здобули 10 медалей

Олександр Нартов виграв змагання зі стрибків в висоту з результатом 2,23 м (Фото - Picture Alliance)
Спорт 23 липня, 2007, 13:22 842
З Голландії українські легкоатлети повертаються з 10-ма нагородами: 3 золоті, 6 срібних та 1 бронзова медаль.

Три золоті медалі завоювала команда України на юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики в голландському Хенгело.

Відразу дві нагороди здобула Україна у стрибках в висоту. Олександр Нартов переміг з результатом 2,23 м, а Андрій Проценко став третім – 2,21 м.

Віра Ребрик показала кращий результат у сезоні і цілком виправдано отримала найвищу нагороду у метанні спису (58,48 м).

Те, що традиції українських метальників насправді сильні, довів також Іван Гришин, який посів друге місце у метанні спису, показавши високий результат – 62,28 м. Переможець, росіянин Микола Сєдих встановив новий рекорд чемпіонату та національний рекорд - 62,72 м.

Срібні нагороди також в активі Єлизавети Бризгіної (200 м) – 23,66 сек., Романа Авраменка (спис) – 75,24 м, Анни Князєвої (потрійний стрибок) – 13,85 м.

Єлізавета Бризгіна до того ж здобула ще одне срібло, виборовши його з командою у складі естафети 4х100 м. Окрім Єлізавети, в команді були Анна Тітімець, Наталія Погребняк, Анна Ярощук

Дві медалі також у Дмитра Лашина. До золота на 10 000 м спортсмен долучив бронзу на 5 000 м, де показав час 14:15.26.

В підсумкових рейтингах за кількістю медалей Україна посіла шосте місце, а за очками – п’яте.