Юний Шевченко приніс Україні перемогу над Німеччиною

Юні українські футболісти виявилися сильнішими за німецьких однолітків / Фото: ffu.org.ua

Юнацька збірна України обіграла німецьких однголітків з рахунком 2:1. Переможний гол забив динамівець Євген Шевченко.

У вівторок, 11 жовтня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1996 року народження, провела перший із двох запланованих виїзних спарингів із німецькими однолітками. Україці виграли зустріч з рахунком 2:1.

На 28-й хвилині рахунок відкрив гравець донецького "Шахтаря" Василь Штандер. А за сім хвилин перевагу українців подвоїв юний динамівець Євген Шевченко, однофамілець легенди "Динамо" Андрія Шевченка.

У другому таймі перевага була на боці німецьких футболістів. Але господарі реалізувати лише один момент наприкінці зустрічі. Відзначився хавбек "Шальке" Тім Боденредер.

Друга гра підопічних Олександра Головка з німецькими однолітками відбудеться у четвер, 13 жовтня.