Юрій Чебан став чемпіоном світу

Спорт 13 серпня, 2007, 13:52 470
На чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное українці вибороли одне "золото" й отримали 3 олімпійські ліцензії.

Веслування
Німецькі веслувальникі порадували своїх вболівальників на чемпіонаті світу у Дуйсбурзі.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Національного олімпійського комітету України, "золото" світової першості з веслування на байдарках і каное, що завершилася у німецькому Дуйсбурзі, на неолімпійській 200-метрівці здобув Юрій Чебан

Інна Осипенко-Радомська (К-1, 500 м) та каное-двійка – Руслан Джалілов - Петро Крук (С-2, 500 м), посівши відповідно 4-е та 6-е місця у фінальних заїздах, вибороли право представляти нашу країну на Олімпійських іграх.

Найкращими веслувальними націями виявились Німеччина та Угорщина - представники цих країн взяли по 9 золотих медалей (загалом - по 18) на чемпіонаті у Дуйсбурзі.

Прес-служба НОК наголошує, що саме ці змагання стали основним етапом розіграшу перепусток на найпрестижніші старти чотириріччя.

Ті ж спортсмени, яким не вдалося отримати ліцензії, зможуть вибороти їх наступного року на континентальних першостях. Крім того, місця, які залишаться, будуть перерозподілені в загальній квоті ліцензій.

Усього в змаганнях з цього виду спорту в Пекіні візьмуть участь 246 спортсменів, зокрема, 172 чоловіки і 74 жінки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / К.К.