"Юве" втрачає захисника

Спорт 24 вересня, 2007, 11:26 257
У центральному матчі 4-го туру італійської Серії А "Рома" зіграла внічию з "Ювентусом" – 2:2.

Гол Тотті
Франческо Тотті спрямовує м'яч у ворота Буффона.
Основний центральний захисник "Ювентуса" Жорже Андраде отримав серйозну травму лівого коліна в недільному матчі чемпіонату Італії проти "Роми" (2:2), повідомляє Reuters.

За словами головного тренера "Юве" Клаудіо Раньері, гравець збірної Португалії порвав одну із зв'язок суглоба і вибув з ладу до кінця сезону-2007/08.

Яквінта
"Юве" зміг уникнути поразки від "Роми" завдяки голу Вінченцо Яквінти, забитому на останніх хвилинах матчу.
Неприємний інцидент відбувся на початку другого тайму. Жорже Андраде зміг покинути поле тільки на носилках. У минулому в португальця вже була подібна травма, і через неї він не зміг взяти участі в чемпіонаті світу 2006 року.

Жорже Андраде перейшов до "Ювентуса" у міжсезонні-2007 з іспанського "Депортиво", за який він відіграв п'ять років.

До цього захисник виступав за португальські клуби "Порту" і "Ештрела Амадора". У збірній Португалії Жорже Андраде дебютував в березні 2001 року.

Матч "Рома" - "Ювентус" завершився внічию 2:2, причому "Юве" уникнув поразки наприкінці зустрічі. У складі римського клубу два голи забив Франческо Тотті, у туринців відзначилися Давід Трезеге та Вінченцо Яквінта

"Рома" набрала десять очок в чотирьох матчах і зберегла лідерство в чемпіонаті Італії.