"Ювентус" несподівано програв австралійцям у Міжнародному кубку чемпіонів

Туринців у серії післяматчевих пенальті здолав клуб "Мельбурн Вікторі".

Сьогодні, 23 липня, в рамках Міжнародного кубку чемпіонів відбувся другий поєдинок.

В Австралії місцева команда "Мельбурн Вікторі" обіграла італійський гранд "Ювентус" - 1:1 (4:3 по пенальті).

Перший гол у поєдинку був забитий на 58-й хвилині. Його автором став Карлос Бланко. Футболіст прийняв м'яч в центрі поля і закинув його по високій дузі за комір голкіперу.

Зрівняти рахунок австралійцям вдалося на 83-й хвилині. Влучним пострілом відзначився форвард Джей Інгхем.

Так як основний час поєдинку було завершено внічию, футболістам довелося випробовувати долю в серії пенальті. В ній сильнішими виявилися австралійці – 4:3.

Нагадаємо, раніше в рамках турніру дортмундська "Боруссія" розгромила "Манчестер Юнайтед".