"Ювентус" постраждав через помилку арбітра

Спорт 29 жовтня, 2007, 13:56 250
Рефері поєдинку Серії А між "Наполі" та "Ювентусом" визнали винним в тому, що він помилково призначив два пенальті в ворота туринців.

Серед матчів 9-го туру італійської Серії А виділимо два: "Наполі" – "Ювентус" і "Рома" – "Мілан".

Доміцці реалізує пенальті
Мауріціо Доміцці з команди "Наполі" реалізує пенальті, помилково призначений арбітром Мауро Бергонці у ворота туринського "Ювентуса".
Перший з них закінчився скандалом - суддя Мауро Бергонці, що обслуговував зустріну, був у понеділок дискваліфікований на один місяць, отримавши незадовільну оцінку за матч.

Комітет футбольних арбітрів під головуванням Пьерлуїжді Колліни виніс таке рішення, визнавши обидва пенальті, призначені у ворота клубу з Турину, необгрунтованими. Також може понести покарання і нападаючий "Наполі" Марсело Салаєта, чия симуляція привела до призначення другого пенальті у ворота "Юве".

Рахунок відкрив "Ювентус" – відзначився Дель П'єро. Проте вже через дві хвилини Гаргано зрівняв рахунок. А потім були два пенальті.

У першому випадку захисник зіграв в м'яч, після чого Лавецці, зачепившися за його ногу, красиво впав, а в другому контакту Буффона з Салаєтою взагалі не було!  Обидва пенальті реалізував Мауріціо Доміцці. Таким чином, дві грубі помилки арбітра вирішили долю матчу, а "Юве" недорахувався як мінімум одного очка.

Все далі від лідерів першості Італії віддаляється клубний чемпіон Європи "Мілан", що в неділю вдома програв "Ромі" з рахунком 0:1, причому програв по всіх статтях. Перемогу римлянам приніс гол Мірко Вучиніча, забитий на 72-й хвилині матчу.

Чорногорець дуже вдало замінив у складі команди травмованого капітана "Роми" Франческо Тотті. За 10 хвилин до кінця гри за другу жовту картку був вилучений півзахисник "Мілана" Массімо Амброзіні, а пенальті, призначений при цьому, не зумів реалізувати Даніеле Де Россі

"Рома", набравши 18 очок, перемістилася на друге місце і до трьох очок скоротила відставання від лідера чемпіонату "Інтера", який не зумів переграти у виїзному поєдинку "Палермо" – 0:0.