"Ювентус" виграв туринське дербі

Спорт 1 жовтня, 2007, 10:28 227
Після шостого туру італійської Серії А одноосібним лідером чемпіонату став "Інтер", який обіграв у гостях "Рому".

Пізно ввечері в неділю в чемпіонаті Італії з футболу відбувся один з центральних матчів шостого туру з участю двох команд з Турину - "Торіно" і "Ювентуса".

Зустріч проходила в жорсткій і напруженій боротьбі, а єдиний гол в доданий арбітром час забив форвард "Юве" Давід Трезеге, повідомляє SportsTicker.

Впродовж всього матчу команди створили мінімум небезпечних моментів, які не були реалізовані через неточність гравців атаки і впевнених дій воротарів. На третій доданій хвилині помилку допустив захисник "Торіно" Ернан Паоло Деллафіоре, який скинув м'яч на ногу Трезеге. Форвард збірної Франції ударом з льоту послав м'яч у сітку воріт.

Перемога над "Торіно" (1:0) дозволила "Ювентусу" набрати 13 очок і піднятися на друге місце в турнірній таблиці. Одноосібне лідерство захопив діючий чемпіон Італії "Інтер" (14 очок), який у суботу розгромив в гостях "Рому" (4:1).

Ключовим моментом стало вилучення Жюлі на 28-й хвилині зустрічі, коли він рукою зупинив м'яч, що летів у ворота. "Рома" залишилася у меншості, а Ібрагімович реалізував пенальті. І хоча Перротта зрівняв рахунок на 54-й хвилині, "Інтер" використав чисельну перевагу, відвантаживши Доні ще три голи, авторами яких стали Креспо, Крус та Кордоба.

Ще один претендент на медалі "Мілан" знов не зміг здобути перемогу. Цього разу команда Карло Анчелотті зіграла на своєму полі внічию з "Катанією" (1:1). "Мілан" набрав в шести матчах лише сім очок і посідає 11-е місце.