"Ювентус" вийшов у лідери чемпіонату Італії (відео)

Алессандо Матрі - герой матчу з "Фіорентиною" / Фото: AFP

Алессандро Матрі приніс "Ювентусу" перемогу над Фіорентиною, вивівши "бьянконері" у лідери Серії А.

Туринський "Ювентус" очолив турнірну таблицю чемпіонату Італії. У матчі 9-го туру Серії А "Стара Синьора" добилася нелегкої перемоги над "Фіорентиною" з рахунком 2:1.

Вже на 9-й хвилині зустрічі "бьянконері" вийшли вперед - вдало зіграв на добиванні Леонардо Бонуччі.

У другому таймі "фіалкам" вдалося зрівняти рахунок. Стеван Йоветіч потужно пробив з-за меж штрафного майданчику.

Однак, сім хвилин потому Алессандро Матрі поставив остаточну крапку у цьому протистоянні. Сімоне Пепе продерся до штрафного майданчику "Фіорентини" і проштовхнув м'яч повз захисників. Матрі першим встиг до м'яча і розстріляв Артура Боруца.

Завдяки цій перемозі "Ювентус" піднявся на перше місце в турнірній таблиці. На рахунку команди 16 очок, слідом йдуть "Удінезе" і "Лаціо", які можуть посунути "Стару Синьору" з лідируючого місця вже у середу, 26 жовтня.