З Познані – з однією медаллю

Спорт 25 вересня, 2007, 14:27 256
Жіноча парна четвірка завоювала на чемпіонаті світу з академічного веслування, що завершився у Польщі, завоювала золоту медаль.

Академічне веслування
AFP
В польській Познані завершився чемпіонат Європи з академічного веслування. Вперше з 1973 року був проведений європейський чемпіонат з цього виду спорту. З першого за останні 34 роки чемпіонату Європи наша команда повертається з однією медаллю.

Жіноча парна четвірка: Світлана Спірюхова, Наталія Губа, Олена Олефіренко, Тетяна Колесникова виграли в Польщі золоті медалі чемпіонату Європи.

Виступали наші екіпажі ще в п'яти фіналах А, де тричі представники України посіли 4-е місце. У кроці від п'єдесталу зупинилися наші чоловіча вісімка, чоловіча четвірка парна і жіноча двійка парна.

Представники України виступали в 10-ти видах програми з можливих 14-ти.

Познань стане в наступному році завершальним етапом кваліфікації на Олімпійські ігри в Пекіні. Також у 2009 році це польське місто прийматиме чемпіонат світу з академічного веслування.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.