За мить до ганьби: "Ліверпуль" врятувався від поразки у домашній битві з "Вест Бромвічем"

Клопп не міг приховати емоцій наприкінці матчу / Фото: Reuters

Рятівний м'яч за мерсисайдців забив Дівок Орігі.

В Англії відбувся поєдинок між "Ліверпулем" і "Вест Бромвічем".

Матч відбувся в рамках 16 туру англійської Прем'єр-ліги і завершився нічиєю 2:2.

Першими забили мерсисайдці – на 21-й хвилині точним ударом відзначився Джордан Хендерсон. Однак втримати перевагу їм не вдалося і вже через 9 хвилин кутовий біля воріт Сімона Міньоле завершився голом Крейга Доусона.

Крапку в матчі міг поставити Йонас Ольссон на 73-й хвилині. Однак господарі поля зуміли забити на 96-й хвилині. Автором рятівного голу став Дівок Орігі.

Завдяки цьому результатові "Ліверпуль" піднявся з 10 на 9 місце з 24 набраними очками в чемпіонаті, а "Вест Бромвіч" залишився на 13 місці з 20 балами.

Нагадаємо, що раніше "Арсенал" переграв "Астон Віллу" і очолив турнірну таблицю чемпіонату Англії.