Забіяка Торрес звинуватив суддю у поразці "Атлетіко" від "Барселони" в Лізі чемпіонів

Фернандо Торрес / Фото: Reuters

Іспанець не став довго шукати винного і вказав на арбітра.

Нападник "Атлетіко" Фернандо Торрес знайшов винуватця поразки своєї команди в першому матчі з "Барселоною" в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Каталонці обіграли суперника на своєму полі з рахунком 2:1. Єдиний м'яч за гостей забив саме Торрес, однак у першому ж таймі отримав дві жовті картки і залишив поле, залишивши команду в меншості.

"Це ганьба. УЄФА так переймається нашими комплектами форм (обидві команди за рішенням УЄФА вийшли на поле в гостьовій формі, щоб футболістів було легше розрізняти).

В той же час ставить на матч арбітра, який не відповідає рівню чвертьфіналу Ліги чемпіонів", - заявив Торрес.

Нагадаємо, в паралельному матчі вечора "Баварія" обіграла "Бенфіку".