Завершилась епоха легендарного гольфіста Тайгера Вудса

Тайгер Вудс© AFP
Спорт 1 листопада, 2010, 15:31 1605 1
Тайгер Вудс втратив лідерство у рейтингу найкращих гольфістів світу. Темношкірий американець поступився першим місцем англійцю Лі Ууствуду.

Легенда гольфу і найбагатший спортсмен світу Тайгер Вудс втратив перше місце у рейтингу найкращих гольфістів світу. Темношкірий американець займав перший рядок рейтингу більше п'яти років - 281 тиждень. Але останні спортивні та життєві невдачі коштували Вудсу звання першого номера.

Рейтинг очолив англієць Лі Уіствуд, який виборов це звання у боротьбі німецьким гольфістом Мартіном Кеймером, що переміг в цьому році на престижному чемпіонаті Професійної гольф-асоціації (PGA). Кеймер не зумів увійти до числа призерів на турнірі Андалусія Мастерс і залишився на другому місці.

У результаті 37-річний Уіствуд став першим представником Європи, який очолив світовий рейтинг з 1994 року. Тоді 98 тижнів у професійному гольфі лідирував його співвітчизник Нік Фалді, який виграв за кар'єру кілька титулів "Великого шолома" в гольфі.

Що стосується Тайгера Вудса, то він в нинішньому сезоні переживає явний спад у грі, пов'язаний зі скандалом, який стався в його особистому житті: торік американець дозволив собі зрадити дружині, про що стало відомо газетярам. У результаті Вудс був змушений прилюдно каятись, вибачатися перед дружиною та сім'єю.

Всі ці перипетії не могли не позначитися на спортивній формі колись найсильнішого гольфіста планети. Як результат - його показники на найбільших турнірах знизились і він впав у рейтинг-листі PGA. В активі Вудса 14 титулів чемпіона у серії турнірів Major, але останній був здобутий в 2008 році на Відкритому чемпіонаті США.

Українські зірки зіграли у "Гольф на шпильках"