Збірна Англії розгромила сусідів України

Спорт 29 березня, 2009, 21:42 1373
Збірна Англії, готуючись до матчу з Україною, влаштувала розгром нашим західним сусідам зі Словаччини.

Збірна Англії в товариському матчі проти команди Словаччини здобула перемогу з розгромним рахунком - 4:0. Дубль записав у свій актив Уейн Руні, ще по голу забили Еміль Хескі і Френк Лемпард.

Родоначальники футболу з перших же хвилин кинулися атакувати. Словакам не вдавалося навіть перейти половину поля, не кажучи вже про створення загроз воротам Девіда Джеймса. Стартовий штурм приніс свій результат - на 7 хвилині господарі відкрили рахунок. Джеррард зіграв у стіночку з Руні і прострілив на ближню штангу. Хескі з трьох метрів влучив у ворота - 1:0.

Через хвилину Хескі міг оформити дубль. Нападаючий "Астон Вілли" випередив Шкртела і пробив головою, але м'яч пішов вище поперечини.

А вже на 15 хвилині відбулася перша в матчі заміна. Пошкодження отримав Еміль Хескі, і замість нього на поле вийшов нападник "Вест Хем Юнайтед" Карлтону Коул.

На 34 хвилин стався ще один неприємний епізод для англійців. Травму отримав Карлтон Коул. "Молотобоєць", буквально, впав на газон, і Капелло довелося проводити другу вимушену заміну. В бій був кинули нападника "Портсмута" Пітера Крауча. Кінцівка першого тайму пройшла в спробах збірної Англії забити другий гол. Особливо старався Джеррард. Тим не менше, до перерви рахунок не змінився, а гостям навіть вдалося кілька разів потурбувати Джеймса.

Перед початком другої половини тренер господарів зробив ще 3 заміни. Замість Леннона на полі "Уемблі" вийшов Девід Бекхем, тим самим побивши рекорд Боббі Мура за кількістю матчів за збірну Англії. Тепер у півзахисника "Мілана" їх 109. Джеррард поступився своїм місцем Стюарту Даунінгу, а Джеймс - Бену Фостеру.

На 62 хвилині англійці забили гол, який рефері скасував: Бекхем подав штрафний, Крауч головою скинув м'яч на Террі, і той в один дотик відправив снаряд у ворота. Однак, капітан "Челсі" перебував у оффсайді.

І все-таки гості не зуміли перешкодити англійцям забити другий гол. На 70 хвилині Бекхем отримав м'яч на правому краю карного майданчика. Ветеран миттєво розібрався і виконав м'яку подачу на Руні. Нападник "Манчестер Юнайтед", залишившись на самоті, кивком голови переправив снаряд у сітку - 2:0.

На 74 хвилині сталася ще одна неприємність. Крауч отримав невелике ушкодження і був змушений залишити поле. Дивовижно нещасливою виявилася позиція партнера Руні в нападі, адже по ходу матчу через травми поле покинули Хескі та Карлтон Коул. А тепер і Крауч, якого замінив Майкл Каррік.

На 82 хвилині підопічні Капелло ще раз засмутили голкіпера словаків Стефана Сенецкі. Каррік відпасував на Лемпарда, і гравець "Челсі" низом відправив м'яч у дальній кут воріт - 3:0. Захисники гостей виглядали в цій ситуації статистами.

Перед самим фінальним свистком родоначальники футболу забили і четвертий гол. Лемпард прострілив з лівого флангу в центр, де Руні приборкав м'яч і переграв у ближньому бою голкіпера - 4:0.

Збірна Англії здобула впевнену перемогу з великим рахунком і у відмінному настрої підходить до матчу зі збірної України, який відбудеться у середу, 1 квітня.

Англія - Словаччина - 4:0 (3:0)

Англія: Джеймс (Фостер 46), Джонсон, Апсон, Террі, Ешлі Коул, Леннон (Бекхем 46), Лемпард, Беррі, Джеррард (Даунінг 46), Хескі (Карлтон Коул 15, Крауч 34, Каррік 74), Руні
Словаччина: Сенецкі, Пекарік, Валаховіч, Шкртел, Чех (Йендрішек 46), Шестак (Якубко 72), Забавнік, Кархан (Штрба 83), Козак (Сапар 62), Хамшік (Мінтай 79), Віттек (Голошко 46)

Голи: Хескі 7, Руні 60, 90, Лемпард 82
Попередження: Сапар

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами premiership.ru / А.Р.