Збірна Англії здобула свою 500-ту перемогу

Англія - Єгипет - 3:1© AFP
Спорт 4 березня, 2010, 12:37 1256
Ювілейну перемогу англійці оформили на стадіоні "Вемблі" у товариському матчі зі збірною Єгипту.

Збірна Англії з футболу здобула свою 500-ту перемогу в історії. Ювілейну перемогу англійці оформили на стадіоні "Вемблі" у товариському матчі з найкращою командою Африки, збірною Єгипту.

Перший тайм несподівано виграли єгиптяни. На 24-й хвилині Мохаммед Зідан на пристойній швидкості пройшов півполя, зіграв у стінку з Есмадом і розстріляв ворота англійців.

Однак другий тайм був повністю за господарями поля. У середині. Через 13 хвилин після відновлення гри відзначився Пітер За 15 хвилин до кінця матчу родоначальники вийшли вперед. Мілнер як з гармати пробив метрів з 30-ти, голкіпер дотягнувся, але відбив м'яч точно на Райт-Філліпса. Легкий удар Шона, і сфера опинилася в сітці воріт.

Після другого гола єгиптяни "попливли". Буквально в наступній атаці Крауч збільшив перевагу англійців. Підсумок зустрічі - перемога футболістів збірної Англії з рахунком 3:1.