Збірна Іспанії з футболу встановила світовий рекорд

Іспанці виграли всі матчі групи
Спорт 21 червня, 2009, 00:21 2469 1
Збірна Іспанії та ПАР посіли відповідно перше та друге місця в Групі А Кубка Конфедерацій з футболу.

Збірна Іспанії переграла команду ПАР в матчі заключного туру групового турніру Кубка Конфедерації з рахунком 2:0 і побила світовий рекорд за тривалістю переможної серії - діючі чемпіони Європи одержали 15-ту перемогу поспіль і за цим показником іспанці обійшли команди Бразилії, Франції та Австралії .

Підопічні Вісенте Дель Боске, виставивши не оптимальний склад, в першому таймі багато дозволяли гравцям "Бафана-Бафана", але після перерви додали і швидко відкрили рахунок. Капітан південноафріканців Арон Мокоена зніс у своєму штрафному майданчику Сеска Фабрегаса. Пенальті вирушив бити Давид Вілья, а голкіпер господарів Ітумеленг Хуне справився не тільки з його ударом, але і з добивання Карлеса Пуйоля. Але момент на цьому не закінчився - іспанці швидко доставили м'яч з центру поля до чужих воріт, і той же Вілья після передачі Альберта Ріери прийняв снаряд на груди і, не давши йому опуститися на газон, поклав в дальній нижній кут. Після цього чемпіони Європи спокійно контролювали хід зустрічі і навіть забили ще раз.

Іспанці ще до цієї зустрічі вийшли в чвертьфінал з першого місця в квартеті. А другим півфіналістом турніру стала остання жертва "червоної фурії" - збірна ПАР.

Команди Іраку та Нової Зеландії не змогли забити бодай гол у матчі між собою і залишають Південну Африку не тільки без перемог, але й без забитих м'ячів. При цьому не можна сказати що команди відсиджувалися в обороні, гра йшла на зустрічних курсах, але зі своїми обов'язками блискуче впоралися воротарі. Варто зазначити, що новозеландці змогли набрати перше очко за дев'ять проведених зустрічей в Кубках Конфедерацій.

Суперники Іспанії та ПАР визначаться в матчах Бразилія - Італія та Єгипет - США.