Збірна Італії вирвала перемогу у матчі відбору ЧС-2018 в Македонії

Важкий поєдинок із командою з другої сотні рейтингу ФІФА дався збірній Італії у 3-му турі відбору на чемпіонат світу-2018.

За крок від сенсації була команда Македонії, яка ледь не взяла перші очки у кваліфікації. Але у підсумку збірна Італії перемогла 3:2.

Белотті на 24-й хвилині вивів "Скуадру Адзурру" вперед. Та у другому таймі македонці за три хвилини зрівняли рахунок та повели. Відзначилися Нестеровскі (57') та Хасані (59').

Рятівником італійців став Іммобіле, який відновив паритет (75'), а у компенсований час вигриз перемогу (90+2').

Після трьох турів Італія знаходиться на другому місці у Групі G, маючи однакову кількість очок з Іспанією.

Іспанці у своєму матчі перемогли Албанію 2:0, а Ізраїль обіграв Ліхтенштейн 2:1.