Збірна Німеччини впевнено перемогла Бразилію (відео)

Збірна Німеччини показала бразильцям, хто господар© AFP
Спорт 11 серпня, 2011, 11:51 4051
Бундестім на очах своїх уболівальників здобув переконливу перемогу над чемпіоном світу 2002 року.

Збірна Німеччини в товариському матчі перемогла збірну Бразилії з рахунком 3:2. За німців відзначилися Швайнштайгер, Гьотце і Шюррле. А в складі бразильців забили Робіньо і Неймар.

Перший тайм пройшов за переваги господарів, проте забити підопічні Йоахіма Льова змогли лише у другій 45-хвилинці.

На 61-й хвилині арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота бразильців. Лусіо збив у штрафному майданчику Крооса. До позначки підійшов Швайнштайгер, який холоднокровно переграв Сезара, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах.

За шість хвилин Кроос віддав геніальний пас на хід Гьотце. Воротар бразильців вийшов на перехоплення, але Маріо майстерно обіграв його, відправивши м'яч у ворота з гострого кута.

Не зважаючи на такий хід поєдинку, чемпіон світу-2002 не склав руки і продовжив наступи на ворота суперника. В одній з атак захисник німців Лам у штрафному майданчику збив у Даніеля Алвеса. Пробивати 11-метровий взявся Робіньо і не схибив.

Однак згодом німці довели свою перевагу до двох мячів. Швайнштайгер поборовся за м'яч на правому краю штрафного майданчика і з незручного положення віддав пас на Шюррле. Андреас потужно пробив у ліву дев'ятку.

За такого комфортного рахунку господарі поля спокійно контролювали ситуацію на полі. Але таки дозволили бразильцям скоротити відставання. У компенсований час Неймар ударом з-за меж штрафного поцілив у нижній кут.