Збірна Росії програла Німеччині

Спорт 12 жовтня, 2008, 09:51 507 1
Збірна Росії з футболу зазнала поразки від Німеччини в матчі відбірного турніру чемпіонату світу 2010 року. Зустріч, що відбулася в Дортмунді, завершилася з рахунком 2:1.

У першому таймі у складі німецької команди відрізнилися Лукаш Подольські і Міхаель Баллак, а після перерви один гол відіграв Андрій Аршавін.

Перший тайм пройшов з помітною перевагою збірної Німеччини. Подольські відкрив рахунок на дев'ятій хвилині, завершивши комбінацію з участю Швайнштайгера і Мирослава Клозе. Другий гол у ворота Ігоря Акинфеєва ударом зблизька забив Баллак. Капітан німецької команди відрізнився на 28-й хвилині.

У перерві головний тренер збірної Росії Гус Хіддінк замінив крайнього захисника Рената Янбаєва на атакуючого півзахисника Алана Дзагоєва. Для 18-річного Дзагоєва цей матч став першим у складі національної команди.

На 51-й хвилині зустрічі Олександр Анюков відібрав м'яч у Філіпа Лама, виконав простріл, і Андрій Аршавін уразив порожні ворота.

Росіяни провели ще декілька небезпечних атак, а в кінці зустрічі м'яч після удару Дзагоєва потрапив в штангу. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь німців.

У інших матчах четвертої відбіркової групи ЧС-2010, що відбулися 11 жовтня, збірна Фінляндії перемогла Азербайджан (1:0), а команда Уельсу - Ліхтенштейн (2:0).

Таким чином, лідером групи є Німеччина (сім очок після трьох ігор), друге місце займає Уельс (шість очок в трьох іграх), третє - Фінляндія (чотири очки в двох іграх), а четверте - Росія (три очки в двох іграх). П'яту і шосту позиції ділять команди Азербайджану і Ліхтенштейну (по одному очку після трьох ігор).

Свій наступний матч збірна Росії проведе 15 жовтня. Цього дня росіяни приймуть команду Фінляндії. Гра відбудеться в Москві на стадіоні "Локомотив".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / О.М.