Збірна Росії виграла перший матч під керівництвом Адвокаата

Збірна Росії виграла свій перший матч під керівництвом Адвоката© AFP
Спорт 11 серпня, 2010, 21:56 1702
Товариський матч між Росією і Болгарією на стадіоні "Петровський" в Санкт-Петербурзі завершився з рахунком 1:0.

Збірна Росії з футболу обіграла національну команду Болгарії з рахунком 1:0. Ця зустріч стала першою для російських футболістів під керівництвом Діка Адвокаата, який змінив на посту головного тренера збірної Гууса Хіддінка.

Товариський матч між Росією і Болгарією пройшов на стадіоні "Петровський" в Санкт-Петербурзі 11 серпня. Спочатку зустріч планувалося провести в московських "Лужниках", але через смог, що огорнув столицю в результаті пожеж в Підмосков'ї, гру перенесли до Петербурга.

Росіяни контролювали хід гри і створювали небезпечні моменти, однак відзначитися змогли лише один раз, причому на самому початку зустрічі. На 6-й хвилині матчу Роман Широков скористався помилкою воротаря болгарського і красивим ударом з льоту відправив м'яч у сітку.

Надалі команди обмінялися кількома небезпечними атаками, а наприкінці пару шансів подвоїти рахунок мала збірна Росії. На 73-й хвилині зустрічі, Алан Дзагоєв кілька разів бив по воротах, але болгарський голкіпер Микола Михайлов врятував свою команду. Вже в останній десятихвилинці шанс відзначитися мав Костянтин Зирянов, але на допомогу болгарам знову прийшов воротар Михайлов.

У результаті зустріч так і закінчилася мінімальною перемогою збірної Росії - 1:0. Цей матч став дебютним для головного тренера росіян Діка Адвокаата.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / Д.М.