Збірна Росії здолала Сербію у Москві (відео)

Росія - Сербія - 1:0© AFP
Спорт 10 серпня, 2011, 21:38 1814 1
Гол Павла Погребняка приніс команді Діка Адвокаата перемогу над збірною Сербії.

Збірна Росії з футболу здолала збірну Сербії у товариському матчі. Гра, що відбулася у Москві, завершилася з рахунком 1:0.

Єдиний гол на 53-й хвилині матчу забив нападник німецького "Штуттгарта" Павло Погребняк. Він першим встиг на добивання після дальнього удару форварда "Тоттенхем Хотспур" Романа Павлюченка.

Відзначимо, що матч пройшов з невеликою кількістю гострих моментів. У першому таймі небезпечний удар Андрія Аршавіна парирував воротар сербів Боян Йоргачевіч. А після перерви Дініяр Білялетдінов не зумів обіграти голкіпера.

Матч зі збірною Сербії став для росіян останньою перевіркою перед вересневими матчами відбірного циклу чемпіонату Європи 2012 року.

2-го вересня росіяни зустрінуться зі збірною Македонії, а 6-го - з Ірландією. Обидва матчі відбудуться у Москві.