Ярослав Ракицький врятував Україну від поразки© turnir.com.ua
Спорт 3 березня, 2010, 16:49 3459 2
Підопічні Павла Яковенка завершували товариську гру проти Кіпру, маючи в пасиві три червоні картки.

Молодіжна збірна України провела контрольний матч зі збірною Кіпру.

Вже на 9-й хвилині зустрічі господарі вийшли вперед, відзначився Ангеліс Хараламбус. Однак дуже швидко підопічні Яковенка зусиллями Ярослава Ракицького зрівняли рахунок - 1:1.

До кінця матчу команди більше не забивали, хоча і закінчували наші хлопці гру, маючи на три (!) гравця менше. Спочатку на 45-й хвилині за другу жовту був вилучений Павло Пашаєв. За 10 хвилин до кінця матчу був вилучений з поля Микола Морозюк. А за 3 хвилини до фінального свистка червоне світло побачив перед собою автор голу Ракицький.

Контрольний матч. Молодіжні збірні (U-21)

Кіпр - Україна - 1:1 (1:1)

Україна (U-21): Каніболоцький (Бойко, 46), Матвєєв, Кривцов, Ракицький, Степаненко, Морозюк, Зозуля, Ярмоленко, Голодюк, Пашаєв, Кравець

Голи: Хараламбус (9) - Ракицький (26)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами turnir.com.ua / А.Р.