Збірна України на останній секунді програла сербам бій за півфінал футзального Євро

Сіміч (ліворуч) приніс сербам перемогу.© uefa.com
У важкому матчі "синьо-жовті" примудрилися пропустити за лічений час до свистка.

Прощавай футзальний Євро-2016… Збірна України не змогла вийти у фінал континентальної першості.

Команда Олександра Косенка зазнала прикрої поразки 2:1 від господаря турніру - збірної Сербії.

Серби вийшли вперед вже на перших хвилинах. Младен Коцич скористався помилкою нашого голкіпера Євгена Іваняка, покаравши "синьо-жовтих" дальнім ударом.

У першому таймі українці тричі влучили у каркас воріт суперника, але забити не вдалося. Психологічною перешкодою була і сама "Арена Белград", яка потужно підтримувала свою збірну.

Двадцять три з половиною хвилини знадобилися українцям, щоб таки забити! Микола Грицина зрівняв рахунок і подарував надію на успіх.

Трималися до останнього, але за секунду (!!!) до кінця другого тайму Мілош Сіміч вперше вивів свою команду в 1/2 фіналу.

Серби зіграють з переможцем пари Росія - Азербайджан. Їхній матч відбудеться 9 лютого о 19:30 за київським часом.