Збірна України з хокею перемогла Угорщину

Українці перемогли угорців в овертаймі© fhu.com.ua
Спорт 13 квітня, 2011, 10:16 1411
Товариська зустріч у Будапешті завершилась з рахунком 2:3 на користь українців.

Збірна України з хокею в рамках підготовки до домашнього чемпіонату світу у Дивізіоні ІВ провела товариський матч з командою Угорщини.

Зустріч у Будапешті завершилась з рахунком 2:3 на користь українців. Підопічні Дейва Льюїса дотиснули суперника в овертаймі.

Перший період виграли господарі. На 10-й хвилині рахунок був 2:0 на їх користь наших західних сусідів. Однак pf чотири хвилини до завершення першого періоду Шафаренко реалізував більшість.

На 47-й хвилині Доніка після пасу Караульщука зрівняв рахунок, а на початку овертайму Шафаренко закинув свою другу шайбу, яка стала переможною для збірної України.

Нагадаємо, що чемпіонат світу пройде у Києві з 17 квітня по 23 квітня. Суперниками України за єдину путівку у елітний дивізіон будуть Естонія, Великобританія, Казахстан, Литва і Польща.