Збірна України посіла друге місце в еліт-раунді Євро-2014

Українські юнаки не змогли вийти у фінальну стадію Євро-2014. / Фото: ffu.org.ua

Українці гримнули дверима, розгромивши латвійців в останньому матчі.

Юнацька збірна України U-17 фінішувала другою в еліт-раунді Євро-2014. В останньому матчі в рамках еліт-раунду "синьо-жовті" принизили однолітків з Латвії з рахунком 5:1.

На 7-й хвилині команда Олега Кузнецова повела у рахунку: подача Кравця зі штрафного закінчилася автоголом Берзіньша.

Згодом після серії "стандартів" м'яч підхопив Михайліченко, увірвався до штрафного майданчику і впевнено вразив ціль.

На початку другого тайму Щебетун довів рахунок до 3:0. А на 70-й хвилині затяжна атака збірної України завершилася четвертим забитим м'ячем: Зоммерс впорався із ударом Таранухи, але на добивання встиг Саутін.

Кілька хвилин потому латвійцям вдалося забити гол престижу. А у наступній атаці Саутін поставив фінальну крапку, оформивши дубль.

Отже, після перемоги над Ісландією (2:0), поразки від Португалії (0:3) та розгрому латвійців, збірна України з 6-ма очками стала другою у Групі 7 і не змогла пробитися у фінальну стадію турніру.

Зазначимо, що фінальна стадія пройде з 9 по 21 травня на Мальті, в якій візьмуть участь: Мальта (як господар), Швейцарія (переможець Групи 1), Туреччина (Група 2), Нідерланди (Група 3), Англія (Група 4), Німеччина (Група 5), Шотландія (Група 6) і Португалія (Група 7).

Чинні чемпіони Європи росіяни також залишилися поза бортом фінальної стадії.

Нагадаємо, жіноча збірна України U-19 вийшла до еліт-раунду ЧЄ-2014, матчі якого відбудуться з 5 по 10 квітня.