Збірна України програла іспанцям битву за перше місце групи на футзальному Євро-2016

"Синьо-жовті" фінішували на другому місці Групи В.

Футзальна збірна України зазнала прикрої поразки від команди Іспанії у матчі групового етапу чемпіонату Європи.

Гра завершилася з рахунком 1:4. Два м'ячі українці отримали через власні грубі помилки. А зі своїх моментів, яких було чимало, змогли реалізувати лише один: відзначився Микола Грицина.

Таким чином, наші фінішують на другому місці Групи В і у чвертьфіналі зіграють проти переможця Групи А. Ним стала збірна Сербії, яка обіграла португальців 3:1.

Матч 1/4 фіналу українці проведуть 8 лютого.

Півфінали заплановано на 11 лютого, а фінал та матч за третє місце - 13-те.

Нагадаємо, збірна України достроково вийшла у чвертьфінал Євро-2016, розгромивши угорців.

Футзал. Чемпіонат Європи

Група В

УКРАЇНА - ІСПАНІЯ - 1:4

Голи: Микола Грицина (37:26) – Алекс (19:02, 33:18), Маріо Равільос (29:17, 39:47)