Збірна України програла Німеччині і не поїде на Олімпіаду в Ріо

Німці не пустили Україну на Євро-2015 / Фото: ffu.org.ua

Німці зіграють на Євро-2015 і боротимуться за путівку в Ріо-2016, а Україна їде додому.

Молодіжна збірна України завершила боротьбу за вихід на Євро-2015. У плей-офф команда Сергія Ковальця поступилася збірній Німеччині з загальним рахунком 0:5.

Після 0:3 в Черкасах німці виграли 2:0 в Ессені. Проспорт вів онлайн-трансляцію матчу.

Щоправда обидва м'ячі Бундестім забив на останніх хвилинах зустрічі, скориставшись помилками нашої оборони.

В цілому, це була нічийна гра. У першому таймі моментів не було (удари 5-0). А після перерви німці примусили Микиту Шевченка попрацювати у воротах. Голкіпер "Зорі" зробив декілька ефектних сейвів.

Голкіпер "Барселони" Тер Штеген двічі по-справжньому вступив у гру, відбивши гострі удари Маліновського та Караваєва.

Гра йшла до нічиєї, але на останніх хвилинах наша оборона наробила помилок, чим німці двічі скористалися. Спершу Фолланд уник офсайду та розстріляв Шевченка. За дві хвилини удар Фолланда Шева відбив, але шість гравців у синіх футболках не завадили Біттенкуру добити м'яч у сітку.

Україна втратила шанси поборотися за путівку на Олімпіаду-2016, а Німеччина ще може поїхати в Ріо.

Окрема подяка нашим співвітчизникам, які створили чудову підтримку "молодіжці". З трибун стадіону "Георг Майхес" лунали мегахіт "Путін - х*йло", "Хто не скаче - той москаль", "Слава Україні - Героям слава" тощо.

Вболівальники збірної України у Ессені / Фото: ffu.org.ua

U-21: Плей-офф за вихід на Євро-2015