Збірна України програла перший матч у відборі на Євро-2013 (відео)

Хлопці Яковенка почали відбір на Євро-2013 з поразки© ФФУ
Спорт 6 вересня, 2011, 19:27 2886
Підопічні Павла Яковенка у першому матчі відбору на Євро-2013 зазнали поразки від Словенії на виїзді.

Молодіжна збірна України з футболу невдало розпочала боротьбу у відбірному турнірі за вихід на чемпіонат Європи 2013 року.

У першому матчі підопічні Павла Яковенка зазнали поразки від збірної Словенії на виїзді - 0:2.

За весь матч наші футболісти спромоглися лише на один удар у площину воріт словенців, який на 85-й хвилині завдав "канонір" Андрій Богданов. Однак воротар господарів Ян Облак врятував свої ворота.

Натомість голкіпер "Динамо" Максим Коваль не впорався з ударами Деяна Лазаревича на 56-й хвилині і Енея Єленича на 67-й хвилині.

Таким чином, Україна поки що залишається на 5-му місці у 2-й групі, а Словенія вийшла в лідери.

У другому турі наші футболісти гостюватимуть на Мальті 7-го жовтня. А 11-го та 15-го листопада прийматимуть Фінляндію та Литву відповідно.