Збірна України провалила чемпіонат світу з гандболу

Ветеран збірної України Наталія Ляпіна© ihf.info
Спорт 15 грудня, 2009, 12:40 1143
У матчі за 17-18 місця наші гандболістки обіграли команду з Кот-д'Івуару – 34:29.

Національна збірна України завершила свої виступи на чемпіонаті світу з гандболу, що проходив у Китаї. У матчі за 17-18 місця наші гандболістки обіграли команду з Кот-д'Івуару – 34:29.

Отже, цей чемпіонат ми завершили аж на 17-у місці, тобто, він вийшов для українок провальним. Нагадаю, що найгіршим показником на чемпіонатах світу стало 18-е місце у 2001-у році. Найбільшого ж успіху Україна досягла у 2003-у році, зайнявши четверте місце.

Нагадаємо, що збірна України посіла четверте місце у груповому турнірі, поступившись лише за додатковими показниками Австрії та Анголі.

У Кубку президента (втішний турнір для невдах першого етапу) українки посіли третє місце у групі, поступившись Швеції та Бразилії.

Та в будь-якому разі наші дівчата грою в Китаї доказали, що здатні боротися до останнього. І не їх в тому вина, що гандбол в Україні нікому не потрібен. Що знищили "Мотор", на грані зникнення "Спартак" та інші відомі українські команди. А це колективи, яких боялася уся Європа. Та в Україні ці команди виявилися нікому не потрібні.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / turnir.com.ua / А.Р.