Збірна України розгромила Косово в історичному матчі відбору на ЧС-2018

Голи Кравця, Ярмоленка та Ротаня дозволили "синьо-жовтим" нарешті перемогти.

Перша є! Та й історична у кількох сенсах. Це і перша перемога збірної України над командою Косова, яка дебютувала в офіційному міжнародному турнірі. І перша перемога Андрія Шевченка у ролі головного тренера збірної. І перша - у відборі на чемпіонат світу 2018 року.

У цьому матчі вболівальники отримали сповна емоцій: від ейфорічних - до валідольних. У підсумку - розгромна перемога 3:0.

Артем Кравець відкрив рахунок на 31-й хвилині. Косово трішки покусалося, потріпало нерви глядачам, особливо у середині другого тайму.

Але питання зняли Андрій Ярмоленко (81') та Руслан Ротань (87').

Зазначимо, що арбітр зустрічі голландець Кевін Блом продивився два пенальті у ворота косоварів: коли суперники сфолили на Ярмоленку та Бутку.

Утім, після трьох турів маємо 5 очок і поки піднімаємося на друге місце Групи І - до гри Ісландія Туреччина.

У паралельному поєдинку нашої групи Хорватія перемогла Фінляндію з рахунком 1:0.

12 листопада збірна проведе матч проти фінів в Одесі.

Нагадаємо, до цього ми зіграли внічию з Ісландією (1:1) та Туреччиною (2:2).